דנית צור אלמוג – גישת לידה כמסע

קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה; קורס עלמא עיבוד לידה מרפא; השתלמויות לנשות מקצוע

נשות מקצוע מספרות על השתלמות לידה כמסע

נשות מקצוע מספרות על השתלמות לידה כמסע


״כל אחד מהמפגשים בהשתלמות לידה כמסע פתח בפני אין סוף שערים שאפילו לא ידעתי על קיומם. במפגשים אספתי זרעים של תבונה, אשר הובילו להבנה עמוקה של "חכמת הלב" – דרך המשנה את ההתבוננות על סיטואציות חיים בכלל ועל הריון ולידה בפרט, ומשנה את דרכי הפעולה בעקבות התבוננות מיוחדת זו. 
שחור-לבן הופכים לגווני אפור, אליהם נוספים כל צבעי הקשת״.
 

~ תמי וינר סרגוסי

״אני מודה שלא ידעתי למה לצפות שנרשמתי, חיפשתי זוית שונה והשראה למסע שלי, וקיבלתי הרבה יותר.
לדנית יש כל כך הרבה ניסיון ויכולת הסתכלות רחבה על הדברים.
למדתי להיות פתוחה יותר, קבלתי כלים להסתכל על הדברים בחיים שלי ולהעביר הלאה לזוגות שלי. הבנתי שלכל אחת את המסע שלה והרבה דברים שהייתי אומרת' אולם הססמאות באמת שקעו לתוכי. אהבתי שהקורס היה קצר והשאיר המון טעם של עוד.
מודה המון ומתגעגעת לשני בבוקר״

~~איילת קליין


״השתלמות לידה כמסע נתנה לי מלא כלים ונקודות מבט שונות לליווי של זוגות וגם לקורס הכנה. מרגישה שיש לי תוספת מאוד שונה ואיכותית לעבודה עם זוגות. הבנה עמוקה יותר למצבים שונים, אמפתיה ויכולת להתמודד עם סיטואציות שהיו מערערות אותי לפני. יכולת הכלה גדולה יותר ללא ספק! 
והחלק הכי שווה והכי חשוב שבגללו אני מגיעה לכל קורס בפרפרים בבטן… אני. הקורסים נותנים לי כלים בשביל עצמי ולחיים שלי. קורס מאוד משמעותי ומאוד מפתח. ממליצה בחום״.

~אמה חמד


״הקורס נתן לי כלים לראות עוד נקודות מבט על סיטוציות רבות בחיי כדולה, ויכולת להסתכל בזוויות שונות על המסע הלא ידוע הזה, שבתוכו אנחנו פועלות. כלים להתמודד עם מה שקורה אצלי, עם הצוות הרפואי, הבן זוג והיולדת. היא מחזקת את היכולת האמפטית שמאפיינת אותנו, ועדיין לפעמים הולכת
לנו לאיבוד (ולא רק ליולדת). זוהי גישה שאפשר גם ליישם בחיים בכלל. תודה!״

~ ענת שטרום


״לידה כמסע סדנא שפתחה לי את הראש והמחשבה.
הביאה לחיי מושגים ודימויים חדשים, בעיקר מרחיבי לב.
במבט רחב ושונה לסיטואציות חיים וכמובן לילווי בלידה. 
כל נושא שנגענו בו הלך איתי לכל מקום במהלך השבוע. מצאתי את עצמי מביטה וחושבת על האנשים שסביבי, ילדיי, חברותיי הנשים שפגשתי לקראת לידה.
יכולה להיות יותר רכה ומכילה.
נראה לי שמצאתי שפה נוספת לחיים. ונשארתי בטעם של עןוד״ 

~ שירלי ווינדמילר


:״אתמול סיימנו את הסדנא של לידה כמסע
ברצוני לומר תודה על סדנא מפרה ומלמדת . סדנא שבה נחשפתי לשיטות של ראייה ועבודה אחרת ממה שידעתי עד כה. סדנא שהכניסה אותי עמוק עמוק פנימה. תודה על מי שאתן ומה שאתן חוללתן לי בלב ובמוח״

~ טלי שאול ברזילי


״ההשתלמות לידה כמסע הובילה אותי למסע אישי ועמוק שבמסגרתו גיליתי את הסיפור ההירואי של חיי, מצאתי את חכמת הלב ולמדתי את משמעות האמפטיה. המסע ללידה מלווה אותי גם בתהליך הליווי של זוגות בהריון ולידה. הוא איפשר לי לצאת יחד איתם למסע מופלא של גילוי, הקשבה והרבה חמלה״.

~ דנהדולה