דנית צור אלמוג – גישת לידה כמסע

קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה; קורס עלמא עיבוד לידה מרפא; השתלמויות לנשות מקצוע

נשות מקצוע מספרות על קורס עלמא

נשות מקצוע, בוגרות עלמא: עיבוד לידה מרפא, מספרות על הקורס …

עלמא: עיבוד לידה מרפא. לגלות שהדלת פתוחה


״המסע אל הנפש עורר בי פחד, הפחד ממה שאגלה בתוכי, איזה צדדים אפלים שוכנים בתוכי. היה מפתיע בשבילי לגלות שזה לא רק מפחיד, אלא גם כיף. את המסע הזה יכולתי לעשות עם דנית, יד ביד, שהובילה אותי בתבונה ובבטחון לגלות מקומות חדשים. לחשוף תבניות שהתעצבו בילדות, דפוסים אוטומטיים שאני פועלת בהם. ולהצליח להרחיב ולהגמיש את המקום שלי לבחור, להיות חופשיה.
תודה!״

~ אביה רייכנר

 
״קורס עלמא התחיל בשבילי עוד בקורס מיתרי האור, שהיו בו ניצנים ראשונים ומסקרנים של היכרות עם עולם הארכיטיפים והאמונות הפנימיות שיש בתוך כל אחת ואחד מאיתנו.
לא ידעתי כמה גישת עלמא תתחבר לעולמי.
אני אוהבת לתאר את מנחת עלמא באמצעות דימוי של המלווה שמחזיקה בעששית ומאירה לאישה שהגיעה לעיבוד לידה כל מיני חלקים בעצמה שאולי מעט חשוכים… להיות בהקשבה אחרת אליה ולהאיר בשבילה, כדי שהיא תראה אותם ותוכל להתבונן בעצמה ולבדוק מה היא אומרת עליהם היום.
לאורך הקורס למדנו להחזיק את המרחב הזה ברכות, בשלל דרכים, וכל שבוע התנסינו בהנחיה של מפגש וקיבלנו עליו פידבק מדנית, כך שאפשר היה ממש לראות את ההתפתחות והלמידה האישית של כל אחת ואחת לאורך הקורס.
נוספה עוד דרך התבוננות שהיא רכה וקשובה ושיש לה אפשרות השפעה נרחבת על האישה ועל מערכות היחסים שלה.
תודה דנית על שהיית – ואת עדיין – מורת הדרך שלי במסע הזה כמנחת עלמא.
ההתפתחות שעברתי במיתרי האור ובעלמא העשירה והשביחה את המלווה/מנחה שאני והכניסה גוון עמוק שמלווה אותי במעגלי אמהות שאני מנחה וגם במפגשים אישיים לאחר לידה. אבל זה רק הבונוס.
המתנה הכי גדולה ומשמעותית שהקורס נתן לי היא לגלות עוד חלק באישה שאני.״

~אורטל פרקש


״מיתרי האור. וואו.
 הקורס הכי משמעותי שעשיתי בחיים. נחשפתי לעולם מדהים של רגש שנמצא עמוק עמוק עמוק בפנים. בקורס קיבלתי כלים ואת האפשרות לגשת לשם וממש למצוא מנוח מדברים שיושבים ומכבידים עליי מי יודע כבר כמה זמן… קיבלתי שקט. גיליתי חמלה לעצמי ואני מרגישה שיש לי כלי שמשפר את החיים שלי כל יום! זה אינסופי.
בקורס ההמשך, עלמא: עיבוד לידה מרפא, שלמדתי ברצף, קיבלתי לידי את הזכות הגדולה להשתמש בידע שדנית העבירה לי ולעזור לנשים וכמובן שגם לעצמי.
בכל מפגש שמגיעה אליי אישה אני לומדת עוד ועוד גם על עצמי. התהליך הזה הוא באמת אינסופי. האפשרות ללוות אישה בצעד הראשון לשינוי במחשבה ושחרור פנימי. לתת לה זווית ראייה שונה והבנה כיצד לשחרר דפוסים/מחשבות/הרגלים שמכבידים עליה. את האפשרות לקחת נשימה עמוקה יותר..
קורס שעושה רק טוב. שידרוג לחיים״.

~אמה חמד


״בזמן פגישות עם יולדות, כאשר הקשבתי להן, פתאום קלטתי שאני מקשיבה אחרת, שמעתי מאחורי המילים את האמונות והחוקים שלהן.
לדוגמא: 'עשיתי זירוזים טבעיים ולא ילדתי = אני לא יודעת ללדת'; 'לידה תתחיל כשאני אחליט שזה מתאים לי עכשיו = אני בסדר'… בסיום הפגישה היא אמרה לי שהמראה הזו הייתה לה מאוד משמעותית, כדי להבין את הלופ הרע שהיא נכנסה אליו.
אמירה בקול של החוקים והאמונות מציפה עד כמה הם מגוחכים… גם בשבילי הרגע הזה, שקלטתי שאני מקשיבה אחרת, שומעת דברים אחרת, היה מאוד משמעותי״
ֿ

~ דינה רבינוביץ׳


״זו מתנה כפולה לכל מי שזוכה ללמוד אצל דנית. הקורס מרתק, פותח ומרגיע. כמו לקלף קליפות של בצל ולנער אבק וכאב עם כל קליפה, ובנוסף ללמוד מדנית זו מתנה לא פחות משמעותית. אני נושמת
בחמלה רק לחשוב עליה והאהבה האינסופית שזו היא. מתנה כפולה? יותר כמו לזכות בפיס!״

~ רוניה פרידלנדר


״אני הולכת בדרך, צועדת בדרך וכל פעם לוקחת שביל אחר, מגלה נופים חדשים ותחושות חדשות בתוך עצמי
את השביל של עלמא לקחתי השנה, לא ידעתי בדיוק להסביר למה אבל הרגשתי שזה מתאים לי
במהלך הקורס גיליתי עולם שלם, קודם כל בתוך עצמי ואחכ גם בעבודה שלי עם יולדות בקורסי הכנה ללידה, בשיעורי היוגה
אני מרגישה שאפילו ביום יום שלי עם הילדים, המבט הפנימי הזה נוכח בי
אני ממליצה בחום על הקורס ועל דנית המיוחדת והמקסימה, לכל מי שרוצה להבין את עצמה יותר טוב ולאפשר לנשים להסתכל אחרת על חווית הלידה שלהן״

~אבישג אורן

עלמא עיבוד חווית הלידה קורס הכשרה לנשות מקצוע


״לקורס מיתרי האור הגעתי בגלל הרצון ללמוד עיבוד לידה מרפא. לאחר שיחה עם דנית הרגשתי שבחרתי נכון למרות החשש מהתנגדויות שיעלו בי תוך כדי החלק הראשון "מיתרי האור", שהם למעשה מפגשי התפתחות אישית, אליהם אני פחות מתחברת בד"כ, כי הם מצטיירים לי כסיסמאות קלישאתיות ויש מהם בשפע.
מהשיעור הראשון, ה"בגלל" מהר מאד הפך ל״בזכות״.
קורס מיתרי האור זהו קורס שמפגיש אותך עם עצמך, עם כל הקולות והרעשים, ומאפשר לך לקבל אותם באמת, עם הרבה חמלה תוך כדי התהליך.
זהו קורס קצר (מדי), שראוי שיעמוד בזכות עצמו והוא חובה בעיניי לכל אישה ואיש כי דרכו התקשורת עם הבינאישית עם הפנים והחוץ הופכת להרבה יותר רכה ומובנת.
תודה דנית על מתנה אמיתית לחיים ועל עצם היותך קשובה, מכילה ועיניינית!״

~מיכל ברש


״המיינד שלנו רוב הזמן מלא ברעשים של ביקורת עצמית וביקורת על אחרים. הוא עושה אבחנות חותכות ונוקשות בין טוב ורע, צדק ואשמה, אסור ומותר.
בקורס עלמא נפתחת האפשרות להתבונן על השיח הפנימי הזה. לשים לב למחשבות המגבילות והשיפוטיות, להבין למה הן מופיעות ואיך הן משפיעות על החיים שלנו ועל הדינמיקות בינינו לבין אחרים.
עבורי התהליך הזה איפשר לי להכניס חמלה וקבלה לתוך החיים שלי. קבלה עצמית וקבלה רחבה ועמוקה יותר של הסובבים אותי״.

~ הדר לשם


״לגלות שהדלת פתוחה
לא יכולה להיות דלת מזמינה יותר מדלת ביתה של דנית המופלאה והמיוחדת, בעין כרם הציורית, המקום בו מתקיימים קורס מיתרי האור וקורס עלמא – עיבוד לידה מרפא, כדי לחוות לעומק את משמעות גילוי הדלת הפתוחה.
במסע משותף מרתק, דנית מובילה בתבונה, באהבה, בחמלה, בהכלה וברוח טובה עמוק עמוק פנימה, למקומות שאנחנו נמנעים מלגעת, לפתיחת דלתות הלב בעזרת חכמת הלב.
הנגיעה במקומות אלה, שהיו "מחוץ לתחום" עבורינו, היא למעשה ההזדמנות לצמיחה, לשער שנפתח לשחרור מחוקי ילדות ודפוסי התנהגות הכולאים אותנו, לנשימה עמוקה וחופש פנימי.
הקשבה והתבוננות, כוונה טובה וחכמת לב, חמלה ואמפטיה – כל אלה ללא שיפוטיות, הם הכלים המובילים לפתיחת הדלת.
איזו זכות גדולה לצאת למסע הזה בליווי דנית! תודה מעומק הלב, דנית יקרה!
בתחילה – אפשרות לבטא את עצמי במילים, להרחיב את החופש הפנימי, למצוא את החמלה כלפי עצמי, למצוא שקט ואויר לנשימה.

ובהמשך – הזכות ללוות נשים אחרות במסע זה, לגלות שהדלת פתוחה״

~תמי וינר סרגוסי


״בקורס מיתרי האור (שלב א׳ של קורס עלמא) קיבלתי את החופש לבדוק באיזה סיטואציות בחיים הייתי רוצה לחוות יותר חופש.
בקצרה, הזמנה עדינה לעצור, לשאול, לגלות ולהתבונן בכנות על מקומות פנימיים בהם אני מרגישה פחות חופשיה ממה שהייתי מאחלת לעצמי להרגיש ורק הפיפס הקטנטן הזה משנה לי את החיים, ממש בכל רגע. משנה תפיסת חיים משמעותית.
לא אומרת שקלה הייתה (ועודנה) עבורי הדרך, אבל דברים קורים וחוויה פנימית ממש מתהפכת.
וזוהי רק ההתחלה, כי אוטוטו ממשיכה לעלמא והכי מתרגשת להציע בקרוב מתנה כזאת

לאחרים.״

~אורנה גרץ